portal osiedli, dzielnic i miast

Reda AquaSfera - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » AquaSfera - sprawy osiedlowe » Forum » Aqusfera. Zdjęcia z budowy.
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
POPOzet_1 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Czw Gru 29, 2011 13:05
Posty: 1
Skąd: Malbork

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 13:16    Temat postu: zdjęcia z budowy

A oto kilka fotek zrobionych w dn. 26.12.2011r.


IMG_3599.JPG

IMG_3599.JPG





IMG_3594.JPG

IMG_3594.JPG





IMG_3591.JPG

IMG_3591.JPG


krystjez 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Sty 15, 2011 15:08
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 17:42    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

No to juz coraz blizej konca Smile
Mnie jednak martwia te slabe oddzielnia balkonow miedzy soba. Do tej pory nie widzialem w zadnym bloku, ktory ma balkony idace wzdluz calego budynku by balkony byly oddzielone tak niska barierka od siebie. Wystarczy ją przekroczyc by znalezc sie na balkonie sasiada.

Niestety ale wg mnie to duza wada calosci. Okazja do kradziezy. Wystarczy ze ktos przejdzie sie tak po balkonach. A trudno miec caly czas okna wszystkie zamkniete. Poza tym przy tak latwym przechodzeniu miedzy bankonami nie sztuka wieczorem przejsc, zbic szybke, otworzyc sobie spokojnie okno/drzwi od srodka i wejsc do mieszkania. Tym bardziej ze wiekszosc okien jest od podlogi.

Wg mnie balkony powinny byc oddzielone od siebie pelna sciana. Chcialbym zeby developer to zauwazyl i szybko poprawil. Inaczej trzeba to bedzie robic na wlasny koszt - z uwagi po prostu na bezpieczenstwo.

Do tej pory cieszylem sie, ze w budynku na dole bezie recepcja - a wiec wg mnie da to wieksze bezpieczenstwo, bo rozumiem, ze nikt bez karty dostepu (zakladam ze na dole beda jakies bramki?) nie przejdzie do klatki. Ale nie przewidzialem jednego - ze bez trudu bedzie mozna sobie spacerowac po balkonach.
Prymaza 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Cze 04, 2011 9:55
Posty: 4
Skąd: Rumia

PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 15:29    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

No dokładniejszego opisu jak okraść w/w budynek nigdzie nie znalazłam, dziękujemy sąsiadowi Razz
Luki84 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pią Wrz 10, 2010 23:22
Posty: 38
Skąd: Gdynia / Reda

PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 17:46    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

krystjez - nie martw się na zapas Smile Ja mam nadzieje, że deweloper połączy te dwie szyby (tą bliżej mieszkania na całą wysokość balkonu z tą mniejszą do pasa) szybą zaokrąglaną Smile Jeszcze szyb między balkonami nie wkładali, więc nie ma co panikować Smile

Dwa zdjątka z dzisiaj... zbiornik (ten wielki betonowy klocek) schowali pod ziemie i zaczeli działać przy przyszłym rondzie



młyńska.jpg

młyńska.jpg





od strony biedronki.jpg

od strony biedronki.jpg


krystjez 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Sty 15, 2011 15:08
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 22:52    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

Luki84 - jak zwykle dzieki za fajne zdjecia Smile

Co do szyb miedzy balkonami - ja cos dziwnie jestem pewien, ze nie bedzie tej ewentualnej dodatkowe zaokraglonej szyby. Zobacz ze barierka jest tak samo wykonczona jak barierka balkonu niestety. A wiec po prostu sie zakonczy.

Wg mnie powinnismy jakies dzialania podjac bo z takimi balkonami po prostu zostaniemy.
Luki84 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pią Wrz 10, 2010 23:22
Posty: 38
Skąd: Gdynia / Reda

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 21:06    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

nie wiem czy zaglądacie regularnie na facebook-a Aquasfery, ale jak nie to na http://www.facebook.com/AquaSfera pojawiły się dwie fotki z dnia dzisiejszego jak sądzę Smile
jedna to budynek
druga budowa ronda z budynkiem w tle
krystjez 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Sty 15, 2011 15:08
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 16:29    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

Zalaczam zdjecia z soboty (straszny mroz, zdjecia z telefonu komorkowego) - statek jak widac prawie gotowy Smile


AQ3.jpg

AQ3.jpg





AQ2.jpg

AQ2.jpg





AQ1.jpg

AQ1.jpg


DamianC 
   

Początkujacy


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lut 15, 2012 13:04
Posty: 7
Skąd: Gdynia-Grabówek

PostWysłany: Śro Lut 15, 2012 13:24    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

wiadomo już kiedy będą odbiory?
poczytałe trochę o Semeko i na odbiór na pewno zaproszę kogoś kto się zna na rzeczy!
Kasiulaa 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Lut 15, 2012 12:18
Posty: 8
Skąd: Gdynia Dąbrowa

PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 12:29    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

ja też biorę inżyniera, żeby wypunktował wszystkie wady,
jak odbierałam porzednie mieszkanie się opłaciło i tym razem też nie zamierzam ryzykować, nie znam się na budowlance,
polecam inż. Patryk tel. 505-796-323
samochodu też nie odbierałam sama, a co dopiero mieszkanie Wink
Oleksandra 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Sob Lut 11, 2012 14:04
Posty: 3
Skąd: Rumia

PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 16:20    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

Tak, tak, a my wszyscy tacy naiwni i na pewno damy się nabrać Smile
Kryptoreklama aż w oczy kłuje Damianie - Kasiu - Patryku Smile
A poza tym ten wątek dotyczy zdjęć z budowy, a nie odbiorów mieszkań.
Luki84 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pią Wrz 10, 2010 23:22
Posty: 38
Skąd: Gdynia / Reda

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 23:01    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

no to wracając do tematu wrzucam zdjęcia z budowy Very Happy

Budynek wciąż czeka na malowanko, a obecnie budowany jest śmietniczek (pierwsze zdjęcie), poza tym wciąż przebudowywują rondo.



budowa śmietnika.jpg

budowa śmietnika.jpg





budowa ronda.jpg

budowa ronda.jpg





w tle budowa pacyfiku.JPG

w tle budowa pacyfiku.JPG


Luki84 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pią Wrz 10, 2010 23:22
Posty: 38
Skąd: Gdynia / Reda

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 21:57    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

na budowie zdjęli rusztowanie, ale jeszcze czeka nas malowanie Smile
Przesunęli płot pod Pacyfik i dość swobodnie (ale po piasku) można chodzić przed i za budynkiem, no i trwa przebudowa ronda z chodnikiem i ścieżką rowerową Smile



lacznik z pacyfikiem.jpg
 Opis:
na zdjęciu widać, gdzie będzie rękaw łączący Atlantic z Pacyfikiem

lacznik z pacyfikiem.jpg





przód.jpg

przód.jpg





rondo i ścieżka rowerowa.jpg

rondo i ścieżka rowerowa.jpg


Luki84 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pią Wrz 10, 2010 23:22
Posty: 38
Skąd: Gdynia / Reda

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 21:58    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

i ostatnie z dzisiejszego dzionka Smile


obwodowa.jpg

obwodowa.jpg


qwertyqwerty 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Wto Mar 08, 2011 17:45
Posty: 13
Skąd: Trójmiasta

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 23:56    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

zdjecia z 18.03.2012


reda 048_1024x1024_500KB.jpg
 Opis:
przegrody balkonowe

reda 048_1024x1024_500KB.jpg





reda 047_1024x1024_500KB.jpg

reda 047_1024x1024_500KB.jpg


jankowska_chrobot 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Sob Cze 11, 2011 23:41
Posty: 3
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 23:23    Temat postu: Re: Aqusfera. Zdjęcia z budowy.

Hej Przesyłam fotki z 25-26 marca SmileSmileSmileSmileSmileSmile


4.JPG

4.JPG





2.JPG
 Opis:
Tu Widok na Budowę Pacyfiku :):):):)

2.JPG





1.JPG
 Opis:
Recepcja z tego co wiem będą dwa wejścia tak jakby z klatki oraz przez portiernie

1.JPG


Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama