portal osiedli, dzielnic i miast

Reda AquaSfera - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » AquaSfera - sprawy osiedlowe » Forum » AKWARIUM W PORTIERNI
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

AKWARIUM W PORTIERNI

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
xKRYSx 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Kwi 09, 2012 6:21
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 20:08    Temat postu: AKWARIUM W PORTIERNI

Czy ktoś wie co się stało z akwarium w portierni,miało witać pięknym widokiem gości.W nowej wizualizacji magicznie ZNIKNELO !!! Myślę że warto informować przyszłych nabywców mieszkań jak znikają piękne obietnice.Ladnie się zaczyna,ciekawe jaki będzie efekt końcowy.Mam pokażną kolekcje wizualizacji,reklam i obietnic Semeko,porównam z efektem końcowym i napewno o swoje się upomnę.
krystjez 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Sty 15, 2011 15:08
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 22:56    Temat postu: Re: AKWARIUM W PORTIERNI

Niestety akwarium w Atlanticu nie bedzie. Portiernia zostala mocno okrojona - jest tylko portier, jego lada, lampki i fototapeta. Maja byc jakies roslinki. Akwarium i kanap brak Sad
luxuss 
   

Nowy na forum


Wiek: 47
Dołączył: Pon Kwi 23, 2012 23:10
Posty: 1
Skąd: Wyjce

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 23:16    Temat postu: Re: AKWARIUM W PORTIERNI

krystjez napisał:
Niestety akwarium w Atlanticu nie bedzie. Portiernia zostala mocno okrojona - jest tylko portier, jego lada, lampki i fototapeta. Maja byc jakies roslinki. Akwarium i kanap brak Sad


Wszystko się zgadza i mi to pasuje. Na marginesie pytanie kto miałby dbać o te akwarium i kto miałby pokrywać koszty jego utrzymania .... ktoś o tym pomyślał ?!
Luki84 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pią Wrz 10, 2010 23:22
Posty: 38
Skąd: Gdynia / Reda

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 21:31    Temat postu: Re: AKWARIUM W PORTIERNI

mi też szkoda tego akwarium... fajnie wyglądało na wizkach. Nowa wizualizacja portierni też nie jest zła, ale to nie to samo co Akwarium Smile

Wydaje mi się jednak xKRYSx że nic nie wskórasz... bo chyba nie mówili jasno, że taka portiernia będzie w Atlanticu Sad Mało tego dalej na wizkach mają tą portiernie... ale widać wyraźnie przez okno jakiś inny budynek, więc dość łatwo z tego wyjdą... chyba, że masz inne wizki...

ale szkoda, szkoda

krystjez napisał:
Niestety akwarium w Atlanticu nie bedzie. Portiernia zostala mocno okrojona - jest tylko portier, jego lada, lampki i fototapeta. Maja byc jakies roslinki. Akwarium i kanap brak Sad


ja słyszałem, że jakiś stolik z krzesłami, albo fotelami ma w portierni być... ale to info z przed 2 tygodni, więc może coś się zmieniło Smile

luxuss napisał:
Wszystko się zgadza i mi to pasuje. Na marginesie pytanie kto miałby dbać o te akwarium i kto miałby pokrywać koszty jego utrzymania .... ktoś o tym pomyślał ?!


Ci co kupowali mieszkania w Aquasferze chyba widzieli te wizki... więc pewnie kupując wiedzieli, że będą utrzymywać tego portiera i akwarium... więc przypuszczam, że większość pomyślała o tym przed zakupem Smile i stwierdziła, że warto... a nawet więcej dla niektórych być może był to dodatkowy argument, żeby kupić mieszkanie Smile



wizka ze strony SEMEKO.jpg

wizka ze strony SEMEKO.jpg


xKRYSx 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Kwi 09, 2012 6:21
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 7:46    Temat postu: Re: AKWARIUM W PORTIERNI

Właśnie i wszystko w temacie.Kupując mieszkanie dokładnie zdawałem sobie sprawe że nie jest to gratis.Miałem zamieszkać w budynku "innym niż wszystkie"i między innymi takie"perełki" były powodem mojej przeprowadzki z Gdyni Portier raczej miał być do pilnowania Akwarium,teraz nie bardzo wiem do czego jest potrzebny,a płacić i tak trzeba!!!
xKRYSx 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Kwi 09, 2012 6:21
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Maj 06, 2012 7:12    Temat postu: Re: AKWARIUM W PORTIERNI

No i sprawa jasna.Akwarium nie będzie,zamiast pięknych kanap mamy dwa taborety,stoliczek i kilku portierów do utrzymania,bardziej do ochrony sklepów na dole(bo nie mojego samochodu,już teraz nie ma go gdzie postawić)(na nasz koszt)Cytat;W reprezentacyjnym holu każdej klatki schodowej usytuowana zostanie portiernia.W oczekiwaniu na zaanonsowanie odwiedzający goście odpoczną w holu na wygodnej kanapie podziwiając akwarium morskie z koralowcami.I między innymi za to zdecydowałem się zapłacić ciężko zarobione pieniądze,przeprowadzić 15 km.dalej od pracy i znajomych .Może tylko ja jestem taki upierdliwy,są przecież tacy którym to odpowiada i dobrze nie wszyscy bedą chodzić z kwaśnymi minami ,a ja lubię ludzi uśmiechniętych Wink
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama